Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Протокол № 7

Друк
Дата публікації Перегляди: 1080

 

Протокол Загальних зборів № 7

ГО «Громадянський поступ»

 

25 вересня 2012 року                                                               м. Рівне

                                                                                                                                 

Голова зборів: Пюрко Ігор Миколайович.

Секретар зборів: Шелюк Альона Федорівна

 

На зборах присутні (8): 

 • Пюрко Ігор Миколайович;
 • Капустинський Федір Миколайович;
 • Шелюк Альона Федорівна;
 • Миронець Ліда Романівна;
 • Лащук Анатолій Петрович;
 • Дейнега Юрій Степанович;
 • Жабчик Тетяна Іванівна;
 • Шаров Ігор Олександрович;

 

За поважних причин відсутні (2):

 • Волощук Володимир Володимирович;
 • Алєксєєнко Світлана Петрівна.

 

На зборах запрошені (1):

 • Калнинш Олександр Альфредович.

 

 

Порядок денний

Загальних зборів ГО «Громадянський поступ»

 

1. Доповідь голови Ради організації Пюрко І.М. про виконану роботу організації.

2. Прийом нових членів у громадську організацію, розподіл по постійно діючим комісіям.

3. Доповідь директора «общества Диалог плюс», члена правління Регіональної асоціації недержавних організацій Зененського району Латвії   Калнинш Олександра Альфредовича «Роль та місце недержавних організацій як представників суспільно активної частини суспільства».

4. Обговорення формату участі ГО «Громадянський поступ» у виборах депутатів до Верховної Ради України.

5.Різне.

 

По першому питанню:

Слухали: Пюрко Ігоря Миколайовича, який довів до присутніх результат роботи ГО «Громадянський поступ», а саме:

- вивчення усіма членами організації кандидатів до Верховної Ради України;

- прийняття заяви ГО «Громадянський поступ» щодо викриття недоліків в роботі ЖКП «Західне» та ТзОВ «САНКОМ – РІВНЕ» та направлення її на адресу начальника ЖКП «Західне» Тарасюка М., директора ТзОВ «САНКОМ – РІВНЕ» Євтушенка С. І. та депутата міської Ради Чугуєвця А. О.;

- проводиться вивчення скарги жителів с. Б. Кут, щодо руху великовантажних автомобілів по вул. Басівкутська, які заважають жителям.

Ухвалили: Роботу членів організації щодо даних питань оцінити як задовільну.

Голосували:   "за" – одноголосно

 

По другому питанню:

Слухали: Пюрко Ігоря Миколайовича, який довів до присутніх заяву Марковича Сергія Миколайовича про розгляд його кандидатури щодо вступу в лави ГО «Громадянський поступ».

З інформацією виступив Пюрко І. М. та дав позитивну характеристику Марковичу С. М.

Ухвалили: Задовольнитизаяву Марковича С. М. та прийняти його до членів ГО «Громадянський поступ».

Голосували:   "за" – одноголосно

 

Слухали: Пюрко Ігоря Миколайовича,  який запропонував розподіл по постійно діючим комісіям нового члена організації.

Після загального обговорення

Ухвалили: Закріпити створені постійно діючі комісії за новим членом організації наступним чином:

Маркович Сергій Миколайович:

Постійно діюча комісія по боротьбі з корупцією та порушеннями прав громадян – постійно.

Голосували:   "за" – одноголосно

 

По третьому питанню:

Слухали: Калнинша Олександра Альфредовича, з доповіддю на тему: «Роль та місце недержавних організацій як представників суспільно-активної частини суспільства Латвії». У своєму виступі він довів таку інформацію:

«Населення Латвії складає 1 900 000 чоловік, з них 5-6% - міліонери. Середня заробітна плата у Латвії складає 400 €, а мінімальна – 400 $. Пенсійний вік мешканців – 68 років для чоловіків та 64 роки для жінок. Для бажаючих банки видають кредити, такі як: кредити на бізнес – 7-15% $, кредит споживання – 5% $. Кредити на житло банки не видають, так як житло є або муніципальне або власне. На одну дитину до 18 років держава платить 18 $/міс. Малозабезпеченим сім’ям 1 раз на місяць держава видає соціальні пакети (крупа, олія, масло, цукор, консерви та інше). Так як і в Україні у Латвії також є громадські організації. Спектр організацій різний: культурний, молодіжний, спортивний, захист національної культури, інше. Для створення організації потрібно всього один чоловік, хоча декілька років тому потрібно було 10 чоловік. За допомогою Латвійських громадських організацій мають зробити новий автобусний маршрут до парків. Створенні організації цікавляться думкою населення по різним питанням. Для цього організації проводять моніторинги, опитування. У свою діяльність заохочують волонтерів (переважна більшість волонтерів – студенти та пенсіонери). Організації навчали населення працювати з комп’ютером та інтернетом для того, щоб вони могли спілкуватися із своїми родичами, які перебувають за кордоном. Багато політиків намагаються бути партнерами для організації, адже вони можуть впливати на вибори (познайомити населення з кандидатами, але не давити на населення). Таким чином політики покращують свій авторитет. Також дуже багато організацій співпрацюють із погано зрячими та людьми з вадами здоров’я. У Латвії прийнята адміністративна реформа, але вона прийнята не виважено, без обґрунтувань функціональної потреби для вирішення завдань управління країною, внаслідок чого апарат чиновників збільшився до трьох разів і відповідно витрати на їх утримання. Україну теж чекає проведення адміністративної реформи до якої потрібно підійти виважено. У майбутньому влада Латвії хоче прийняти закон про подвійне громадянство. Це дасть змогу населенню отримувати подвійну пенсію, голосувати на виборах у двох країнах, інше. В медицині країни є страховка, але медицина є платною. Профогляд оплачує роботодавець. Працівники бюджетних організацій проходять огляд
1 раз в рік. На відміну від бюджетних організацій приватні підприємці не зобов’язують своїх працівників проходити огляд. Служба зайнятості населення Латвії дає змогу працювати усім бажаючим. Але при цьому у країні існує безробіття, хоча спеціалістів не хватає, так як громадяни їдуть працювати за кордон за для кращого майбутнього. Держава не контролює ціни на хліб, це контролювання здійснює виробник. Після вступу в НАТО Латвія відчула кращий захист держави в цілому. А після вступу в ЄС – відкрилися більші можливості навчатися за кордоном, велика кількість населення працюють за кордоном без перешкод, відкрито «вікно» в комунікацію, відкрився ринок землі. Недоліками вступу в ЄС є збільшення цін та відсутність субсидій. На сьогодні найкращим товаром ринку є – ліс. Для громадян, які хочуть створити свій бізнес Європа надає кошти, а держава – 20%, які поверненню не підлягають. Але підприємець зобов’язаний сплачувати податки. Я вважаю, що Україна є державою, яка динамічно розвивається, але розвиток держави є затяжний».

Після загального обговорення

Ухвалили: Продовжити співпрацю з Регіональною асоціацією недержавних організацій Зеленського району Латвії та прийняти до уваги вище сказане.

Голосували:   "за" – одноголосно

 

По четвертому питанню:

Слухали: Пюрко Ігоря Миколайовича щодо формату участі ГО «Громадянський поступ» у виборах депутатів до Верховної Ради України.

Після загального обговорення

Ухвалили: Підтримувати політичні партії, які приймають участь в виборчих перегонах, діло особисто кожного члена організації. В цілому організація у підтримці тої чи іншої політичної сили участі не бере, тобто агітувати когось із кандидатів не буде. Але висловити кого ми підтримуємо, ми маємо повне право. Можливе створення плакатів: «Прийди проголосуй! Від твого голоса залежить майбутнє держави!».

За результатами вивчення усіх кандидатів по одномандатним виборчим округам №152 – 156 ГО «Громадянський поступ» буде підтримувати: №152 – Хомко В. Є. та Червонюк О. К., №153 – Юхименко А. О. та Вознюк Ю. В., №154 – Королюк В. А. та Костючко С. С., №155 – Сорока М. П., Кошин С. М. та Яніцкий В. П., №156 – Шершун М. Х.

Голосували:   "за" – одноголосно

 

По п’ятому питанню:

Слухали: Пюрко Ігоря Миколайовича, який довів до присутніх інформацію щодо проблеми розорення Радіозаводу.

Після загального обговорення

Ухвалили: Доручити Лащуку А. П. вивчити питання щодо теперішнього стану даного заводу.

Сформувати робочу групу у кількості трьох чоловік (Лащук А. П.,
Шаров І. О. та Дейнега Ю. С.).

Голосували:   "за" – одноголосно

 

 

 

Голова Ради            _____________      Пюрко Ігор Миколайович      

 

Секретар Засідання _____________  Шелюк Альона Федорівна

 

Joomla 2.5