Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Протокол №20

Друк
Дата публікації Перегляди: 1246

Протокол №20
засідання Ради ГО «Громадянський поступ»
«19» травня 2015 р., початок о 17 год. 30 хв.

 

Засідання проводять:

Голова Ради Громадської організації «Громадянський поступ» - Пюрко Ігор Миколайович.

Секретар засідання: помічник Голови Ради Громадської організації «Громадянський поступ» - Заруцька Олена Олегівна.

Присутні: 9 чол.

 

Порядок денний:

1.  Звіт  ГО «Громадянський поступ» за проведену діяльність у 2014 р. та першому півріччі 2015 р.

Доповідач: голова Ради Пюрко І.М.

2. Обговорення пропозицій щодо діяльності ГО «Громадянський поступ» у 2015 р.

Доповідачі: заступники та голови постійно діючих комісій.

3. Вироблення позиції ГО «Громадянський поступ» щодо участі у місцевих виборах у жовтні 2015 р.

Доповідач: голова Ради Пюрко І.М.

4. Звітування керівника адміністративно-фінансової групи ГО «Громадянський поступ» щодо використання членських внесків.

Доповідач: керівник адміністративно-фінансової групи Сердюк Ю.Г.

5. Інше.

 

По першому питанню порядку денного:

Слухали: Голову Ради Пюрко Ігоря Миколайовича щодо активної позиції Громадської організації «Громадянський поступ» у м. Рівне.

Голова Ради доповів, що у 2014 р. члени ГО «Громадянський поступ» увійшли до складу наступних громадських об’єднань та партій:

- Координаційна громадська рада Рівненської області;

- Громадська рада при Рівненській ОДА;

- Громадська рада при Рівненській райдержадміністрації;

- Громадська рада при УМВС в м. Рівне;

- Партія «УДАР Віталія Кличка»;

- Партія «Солідарність».

Докладно описано роботу ГО «Громадянський поступ» в напрямку моніторингу та контролю діяльності медичних закладів Рівненської області, в тому числі проведення круглого столу на тему «Стан справ в медичних закладах обласного підприємства», де прийняли участь головні лікарі наступних установ: КЗ «Рівненська обласна клінічна лікарня», КЗ «Обласний перинатальних центр», Рівненський обласний онкологічний диспансер.

Також Голова Ради доповів про участь ГО «Громадянський поступ» у Конкурсі проектів для громадських ініціатив Західного регіону Фонду «Відродження».

Детально зупинились на діяльності постійно діючої комісії по волонтерству та благодійності, якою була проведена активна робота в напрямку матеріальної, фінансової, продуктової та технічної підтримки  добровольчих батальйонів в зоні АТО.

Прийнято рішення: Роботу членів організації щодо даних питань оцінити як задовільну.

Прийнято рішення: «за» -  одноголосно.

 

По другому питанню порядку денного:

Слухали: Голову Ради Пюрко Ігоря Миколайовича який запропонував зосередити роботу ГО «Громадянський поступ»  у 2015 році по наступних напрямках:

1. Співпраця ГО «Громадянський поступ» з іншими громадськими об’єднаннями та партіями з метою моніторингу та контролю роботи владних органів.

2. Продовження роботи в напрямку моніторингу та контролю діяльності медичних закладів Рівненської області, в тому числі КЗ «Рівненська обласна клінічна лікарня», КЗ «Обласний перинатальних центр», Рівненський обласний онкологічний диспансер. В рамках даного проекту підписати меморандуми про співпрацю з вищенаведеними закладами, що дасть можливість проводити моніторинг їх діяльності з середини.

3. Активна та плідна участь в грантових проектах, в тому числі, організованих Фондом «Відродження», що спрямовані на реформування системи владних відносин, очищення влади та звільнення її від корупції.

4. Долучення ГО «Громадянський поступ» до роботи спрямованої на формування перспективного плану територіальних громад, а саме:

-  контроль та моніторинг діяльності Регіонального офісу реформ відносно дотримання Методики формування спроможних громад та врахування складової «добровільне об’єднання»;

-  інформування населення щодо суті утворення територіальних громад: розширення можливостей розвитку та переваги даної реформи.

5. Продовження роботи постійно діючої комісії по волонтерству та благодійності в напрямку підтримки добровольчих батальйонів в зоні АТО.

Прийнято рішення: Затвердити план роботи на 2015 рік.

Прийнято рішення: «за» -  одноголосно.

 

По третьому питанню порядку денного:Пюрко Ігоря Миколайовичащодо формату участі ГО «Громадянський поступ» у місцевий виборах у жовтні 2015 р.

Після загального обговорення прийняли рішення: Організація прийме рішення щодо підтримки кандидатів, які приймають участь в місцевих виборах після вивчення усіх кандидатів.

Прийнято рішення: «за» -  одноголосно.

 

По четвертому питанню порядку денного:

Слухали: Голову постійно діючої комісії по працевлаштуванню, соціальному захисту населення та співпрацю з центром зайнятості, керівника адміністративно-фінансової групи Сердюка Юрія Григоровича, який доповів про використання та заборгованість по членським внескам у 2014 р. та січень-травень 2015 р.

Прийнято рішення: Погодити звіт про використання коштів по членським внескам за 2014 р. та січень-травень 2015 р. та погасити існуючу заборгованість за дані періоди.

Прийнято рішення: «за» -  одноголосно.

 

По п’ятому питанню порядку денного:

Слухали: Голову Ради Пюрко Ігоря Миколайовича, який оголосив подяку Голові постійно діючої комісії по волонтерству та благодійності Чичук Любові Ананіївні за активну громадську позицію, волонтерську діяльність та безкорисливу  щиру допомогу тим, хто її потребує.

Прийнято рішення: «за» -  одноголосно.

 

  

Голова Ради

ГО «Громадянський поступ»                                           І.М. Пюрко

 

Помічник Голови Ради

ГО «Громадянський поступ»                                       О.О. Заруцька

 

 

 

Joomla 2.5