Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Змістовний звіт діяльності за 2014 р.

Друк
Дата публікації Перегляди: 627

Змістовний звіт діяльності

ГО "Громадянський поступ" за 2014 рік

 


п/п

 

Основні заходи діяльності

Дата проведення

Реалізація заходу

1

Комітетом з волонтерства та благодійності під керівництвом Чичук Любові Ананіївни, за підтримки головки постійної комісії по взаємодії зі ЗМІ, органами державної влади та місцевого самоврядування, політичними партіями та інститутами громадянського суспільства України і зарубіжних країн Лащука Анатолія Петровича, волонтерів Кун Ольги Іванівни, Муковоз Галини Федорівни, Матвіївої Галини Михайлівни, Мобіло Наталії Ленідівни, Лозовицької Тетяни Сергіївни, Корж Тамари Іванівни, керівника БО «Дзвони Надії» Федорчука Валентина Святославовича, отця Анатолія (Покровський Собор УПЦ КП, м. Рівне),  духовенства Вознесенського Собору УПЦ КП, м. Рівне, керівника Підприємства  «Рівне-ПАС», керівника ринку «Моріон» Вадима Павлюка, директора Рівненської філії «Нова Пошта» Анатолія Горецького, начальника Рівненського міського ШЕУ Костянтина Климчука, приватних підприємців Маркосян В. та Іскевич Ю., директора мережі аптек «Віса», депутатів Рівненщини Лідії Балабат та Віталія Першогуба, братів Яченичив проведено наступну роботу:

- зібрано допомогу в сумі 206 850 грн., з яких 171 518 грн. передано сім’ям загиблих на майдані (Опанасюк, Аратунян, Горбова, Городнюк) та 35 342 грн.  – матеріальна допомога на лікування та харчування майданівців;

- у вересня 2014 р. одягнуто 3 чол. в зону АТО;

- 04.09.2014 р. – придбано та передано в зону АТО автомобіль Фольксваген, продукти харчування;

- отримано від депутата Балабат та передано в зону АТО 30 комплектів військової форми, 30 комплектів білизни, 30 футболок, 30 рушників;

- 23.09.2014 р. – придбано та передано в зону АТО автомобіль Форд, продукти харчування та одяг;

- 05.02.2015 р. придбано, та передано в зону АТО автомобіль Фіат Дукато, переобладнаний у санітарну машину для бійців батальйону «Айдар»;

- 19.02.2015 р. – разом з ГО «Дзвони надії» придбано та передано в зону АТО автомобіль Волга 34 для бійців батальйону «Айдар»;

- через ТОВ «Нова пошта», безкоштовно, відправлено 11 тонн продуктів харчування та речей в зону АТО»

- отримано від компанії Рівнепас і передано в зону АТО  39 пар берців, генератор та ліки.

 

2014 рік

 

2

Проведення громадського моніторингу реалізації медичної реформи у Рівненській області станом на 01.12.2013р.

 

 

22.01.2014

Звернення до керівництва держави 

(перегляд...)

3

Проведено відкриті збори з залученням громадськості та політичних партій, де представлено результати діяльності у 2013 р. та спільно обговорено основні напрями роботи на 2014 рік.

 

30.01.2014

Детальніше

4

За рішенням Ради ГО «Громадянський поступ» підготовлено матеріали та ініційовано проведення круглого столу Координаційною громадською радою Рівненської області, де обговорено законодавчі ініціативи щодо зміни в Україні системи взаємовідносин в площині влада-народ на тему: «Законодавчі ініціативи щодо забезпечення прав, свобод та колективної безпеки громадян України» із залученням науковців, викладачів Національного університету «Острозька академія», Європейського університету, Рівненського державного гуманітарного університету, представників ЗМІ та представників громадянського суспільства (всього 21 чол.).

 

21.03.2014

Протокол (перегляд…)

5

За рішенням Ради ГО «Громадянський поступ» підготовлено матеріали та ініційовано проведення круглого столу Координаційною громадською радою Рівненської області, де обговорено законодавчі ініціативи щодо зміни в Україні системи взаємовідносин в площині влада-народ на тему: «Законодавчі ініціативи щодо економічного зростання громадян України шляхом створення сприятливого мікро та макроклімату в українській економіці» із залученням науковців, викладачів Національного університету «Острозька академія», представників ЗМІ та представників громадянського суспільства (всього 19 чол.).

 

25.03.2014

Протокол (перегляд…)

6

Постійно діюча комісія з питань економіки і фінансів ГО «Громадянський поступ» провела вивчення в Управлінні Державної казначейської служби України у Рівненському районі Рівненської області діючих  розпорядників бюджетних коштів за 2013 рік у сфері освіти та охорони здоров’я по Рівненському районі з метою висвітлення даної інформації для громадського контролю ефективності використання бюджетних коштів.

 

04.2014

Детальніше

7

Обговорено та прийнято звернення до міського голови м. Рівне щодо недопущення вилучення з власності Рівненської територіальної громади історичну будівлю по вул. Драгоманова, 9, та ініційовано проведення громадських слухань по даному питанню.

 

14.05.2014

Звернення (перегляд…)

8

За рішенням Ради ГО «Громадянський поступ» підготовлено матеріали та ініційовано засідання Координаційної громадської ради Рівненської області, де розглянуто наступні питання:

1. Про стан правопорядку у Рівненській області перед виборами Президента України.

2. Про забезпечення у власності громади м. Рівного історичної будівлі по вул. Драгоманова, 9.

 

14.05.2014

Протокол (перегляд…)

9

Моніторинг звітності за надані послуги та витрачені кошти начальником ЖКП «Західне» Рівненського міськвиконкому.

 

05.06.2014

Детальніше

(Лист, додаток)

10

Розробка та прийняття Радою ГО «Громадянський поступ» законодавчих ініціатив на зміну системи владних відносин в Україні.

 

16.06.2014

Детальніше

(перегляд  лист

додаток 1,

додаток 1 до резолюції 1,

додаток 2 до резолюції 1

додаток 2

додаток 1 до резолюції 2

додаток 2 до резолюції 2)

  

11

За рішенням Ради ГО «Громадянський поступ» підготовлено матеріали та ініційовано проведення відкритого засідання Президії Координаційної громадської ради Рівненської області, де розглянуто наступні питання:

  1. Наявність та сутність напрацьованих законодавчих ініціатив (пропозицій) щодо легалізації видобутку бурштину станом на 10.07.2014 р.
  2. Обговорення законодавчих ініціатив (пропозицій) та вироблення громадської Концепції легалізації видобутку бурштину.

Погодження шляхів вирішення проблем легалізації видобутку бурштину у законодавчому полі України.

 

11.07.2014

Протокол (перегляд…)

12

Проведення постійною комісією по взаємодії з правоохоронними органами, силовими структурами та оборонної роботи моніторингу питань планування та організації проведення АТО.

Прийнято відповідне звернення на ім'я Президента України.

 

29.08.2014

Детальніше

 

13

Дружній візит Голови ГО «Громадянський поступ» Пюрко І.М. та заступника голови постійно діючої комісії з питань економіки і фінансів Коробейнікова М.В., на запрошення німецького колеги Пеннера Олександра, до Німеччини, Польщі та Латвії.

 

03.10.2014

 

Детальніше

14

За рішенням Ради ГО «Громадянський поступ» підготовлено матеріали та ініційовано відкрите засідання Президії Координаційної громадської ради Рівненської області, де розглянуто наступні питання:

1. Заходи легалізації видобутку бурштину у Рівненській області, що проведені Рівненською обласною радою у 2014 р. Перспектива та реалізація.

2. Дії силових структур по дотриманню правопорядку та недопущення незаконного видобутку бурштину.

3. Економічні реформи уряду Яценюка – «Шокова терапія – шок чи терапія?» для громадського суспільства України:

-        валютний курс гривні – економічна необхідність чи зловживання чиновників;

-  наміри уряду Яценюка щодо здійснення економічних реформ в Україні – підходи та реалізація.

4. Звітування перед громадськістю про результати роботи за 2014 рік керівництва обласної ради, міст і сіл Рівненської області – шлях до прозорості та європейських норм у діяльності влади.

 

17.12.2014

Постанова

(перегляд...) 

Joomla 2.5