Host only with the best web hosting provider. Get quality hosting from hostmonster web host.

Звіт лютий-березень 2015 р.

Друк
Дата публікації Перегляди: 1129

Звіт про діяльність
ГО «Громадянський поступ»
 
за лютий-березень 2015 р

 

18.03. – прийнято участь голови Ради ГО «Громадянський поступ» І. Пюрко та голови постійно діючої комісії по взаємодії з органами державної влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та іншими громадськими організаціями України  ГО «Громадянський поступ» А. Лащука в обговоренні реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні, організованого громадською ініціативою «Реанімаційний пакет реформ» у м. Рівне.

В ході зустрічі представники ГО «Громадянський поступ» довели до учасників та представників громадськості ініціативи «Реанімаційний пакет реформ» м. Київ, необхідність та важливість проведення діючою владою України децентралізацію владних відносин та місцеві вибори на нових законодавчих засадах.

18.03.  Радою ГО «Громадянський поступ» відпрацьовано проект звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України щодо діючого стану реформ системи владних відносин, яке з окремими доповненнями одноголосно прийнято на загальних зборах Координаційної громадської ради Рівненської області 19.03.2015 р. та відправлено адресатам (текст звернення див. в Додатку 1, Додатку 2). 

24.03. -  проведення головою Ради ГО «Громадянський поступ» І. Пюрко зустрічі за «круглим столом» з керівництвом управління охорони здоров’я РОДА. Обговорено ряд питань медичного забезпечення населення області (див. Додаток 3). По результатам прийнято рішення провести обговорення проблемних питань на спільному засіданні з керівництвом управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації та головними лікарями КЗ «Рівненська обласна клінічна лікарня», КЗ «Обласний перинатальних центр», Рівненського обласного онкологічного диспансеру у ІІ декаді квітня 2015 р.

27.03.-31.03. – робота голови Ради ГО «Громадянський поступ» І. Пюрко у Головному департаменті національної безпеки і оборони Адміністрації Президента України та РНБО (м. Київ), щодо питань оборони і безпеки (проведення консультацій). По результатам готується відповідне звернення.

 

Joomla 2.5